LFF U15 Elitinės jaunių lygos finišas. Trenerio komentaras.


Vakar buvo sužaistos paskutinės šio sezono LFF U15 Elitinės jaunių lygos rungtynės. Trinktelėjome durimis Vilniuje rezultatu 1:2  įveikdami laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje esančius TFA-Riteriai futbolininkus. Po rungtynių pakalbinome trenerį Gintautą Vaičiūną ir paprašėme pasidalinti mintimis apie sezoną:

Sakykite treneri, su kokiais pagrindiniais sunkumais teko susidurti šiame sezone?

     Sezonas buvo ilgas ir tikrai nelengvas, visų pirma dėl pandemines situacijos, kadangi įgavus neblogą formą rudenį sezonas buvo sustabdytas ir turėjome pertrauką kuri neišvengiamai išmušė visus is ritmo. Džiugu, kad vaikinai puikiai susitvarkė ir visi grižo į treniruotes, manau tai svarbiausia.

Jeigu ne paslaptis, kokius tikslus kėlėte prieš sezoną ir ar pavyko juos pasiekti?

     Pagrindinis tikslas grįžus po pertraukos buvo greičiau sustyguoti treniruočių procesą ir toliau eiti tobulėjimo keliu, tiek keliant žaidėjų individualu meistriškumą, tiek klijuojantis kaip komandai. Mano manymu šias užduotis pavyko atlikti gana neblogai. Nors medaliu neiškovojome, likus trim turams iki sezono pabaigos, dar pretendavom i prizines vietas, kaip lygoje debiutuojančiai komandai toks rezultatas yra tikrai pagirtinas, žinant, kad vaikinam teko varžytis su tikrai stipriomis komandomis iš didžiausių Lietuvos miestų.

Kas labiausiai įsiminė sezono metu ir kuo norėtumėte pasidžiaugti?

     Galime pasidžiaugti, kad komandoje išryškejo lyderiai, stabiliai žaidęs ir universalumą demonstravęs Emilis Kirliauskas atkreipė U15 rinktinės trenerių dėmesį, komandos puolėjas Lukas Jonaitis pelnė 18 įvarčių ir atliko dviženklį rezulatyvių perdavimų skaičių, Neidas Antanaitis tapo nepamainoma komandos ašimi, o Titas Janulevičius dažniausiai pavojingų atakų smaigalyje atsirandantis žaidėjas. Tai galbūt ryškiausiai išsiskyrę žaidėjai sezone, bet dar eilė žaidėjų darė didelę įtaką mūsų žaidimui, ir ne tik atakuojantys, taip pat ir gynybinio plano žaidėjai. O bendrai kaip komandai sezone buvo visko, ir tikrai įsimintinų pergalių, ir tikrai prastu dienų. Nors žaidimo kokybės svyravimų netruko, pažvelgus atgal, kaip atrodėme sezono pradžioje, galima drąsiai sakyti, kad dėjome tikrai ne mažą žingsnį į priekį.

Treneri, pabaigai keletą žodžių apibendrinimui.
 
     Apibendrinant galėčiau sakyti, kad sezonas praėjo tikrai neblogai, vaikinai per sezoną nei karto neparodė, kad jiems jau užtenka ir kad jie jau viską pasiekė, nenuleido rankų po prastesnių rungtynių, norėjo tobulėti ir siekė geresnių rezultatų keldami sau aukščiausius reikalavimus. Žinoma didelis įdirbis tiek buvusio trenerio, tiek klubo, tiek žinoma tėvelių, kurių nusiteikimas ir pagalba vaikams, leidžia mums džiaugtis turint tokią jauną ir ambicingą komandą. Ir šis sezonas tikrai dar neatskleidė mūsų visų galimybių, turim daug potencialo judėti pirmyn ir siekti aukščiausių rezultatų ateityje.


Komentarai

 
Degmeda Sveikatos Ratas Baltijos Polistirenas DND Talis Dar Ko Gevias