Mažojo futbolo sezoną garliaviečiai užbaigė finaliniame etapeSekmadienį legendinėje Kauno sporto halėje kunkuliavo futbolo aistros, čia vyko Lietuvos vaikų, gimusių 2008 metais, mažojo futbolo čempionato finalinis etapas.

Pirmą kartą šiose finalinėse kovose dalyvavo ir Kauno rajono „Garliava“-SM U12 komanda kartu su treneriu Tomu Matiušovu.

Garliaviečiai pusfinalio kovoje buvo priversti pripažinti Telšių „Džiugo“ jaunųjų futbolininkų pranašumą, o mažajame finale nusileisti Palangos sporto centro auklėtiniams.

Visgi šiose varžybose įgyta patirtis pranoko visus lūkesčius, pasak garliaviečių komandos trenerio šios varžybos bus geras tramplynas į kitą sezoną.

„Dar turime kur tobulėti, manau, jog palyginus su praeitais metais žengtas didelis žingsnis į priekį. Nuolat kylam aukštyn, darbas treniruotėse vyksta. Šiose varžybose mums pasiteikė stiprūs varžovai ir tas yra labai gerai. Galiu pagirti savo auklėtinius, kurių žaidime netrūko kovos ir noro laimėti. Manau, kad su naujomis įdėjomis ir naujais vėjais pradėsime kitą sezoną“ – reziumavo T. Matiušovas.

Varžybų organizatoriai - Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija apdovanojo „Garliavos“ ekipos geriausią žaidėją - Domą Sinkevičių.

Finalinėse turnyro rungtynėse tarp „Džiugo“ ir Vilniaus „Geležinio Vilko“ įvarčių nebuvo užfiksuota, tad dvikovos nugalėtoją lėmė 9 metrų baudinių serija, kurią laimėjo sostinės atstovai.

Varžybų fotoalbumas (V. Knyzelio nuotr.)

Komentarai